PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12084}

Ślicznotka

Pretty Baby
6,4 2 892
oceny
6,4 10 1 2892
6,2 4
oceny krytyków
Ślicznotka
powrót do forum filmu Ślicznotka

Ostatnio lecial na Cinemaxie ale nie obejrzalam do konca bo akcja sie za wolno dzialala. Ogladal ktos ? jak to sie konczy ?

ocenił(a) film na 6
Magder

nie wiem w którym momencie skończyłaś więc opowiem tak w skrócie.
Matka opuszcza Violet i wychodzi za mąż, opuszcza ją ponieważ jeszcze nie wyjawila swojemu przyszlemu mezowi ze ma wiecej niz jedno dziecko i boi sie ze jak sie przyzna do corki to on nie bedzie jej chcial.
Violet zostaje w burdelu i swietnie sobie radzi, ale przez swoja zuchwalosc i pewnosc zostaje ukarana i zbita pasem.
Urazona, ucieka do fotografa z ktorym przez chwile mieszka, az w koncu dochodzi do duzej klotni w ktorej niszczy jego negatywy i zostaje wyrzucona na bruk.
Wraca do burdelu podczas zamieszek na ktorych ludzie prostestuja przeciwko domom publicznym. Burdel mama traci rozum i caly biznes zostaje zamkniety. Mieszka tam az do upadku domu, a potem w dniu w ktorym wszystkie panie ktore rowniez tam mieszkaly, wyprowadzaja sie i ona rowniez jest zmuszona odejsc.
Idac ulica z bagazami, znajduja ja fotograf ktory mowi jej ze ja kocha i chce wziac z nia slub. W tym samym dniu biora slub i przez chwile zyja razem jako malzenstwo.
Po jakims czasie powraca jej matka z mezem i synem. Okazuje sie, ze przyznala do corki mezowi i ten nalegal aby powrocic bo violet i dac jej godne zycie. Zabieraja ja fotografowi a ten pozostaje zdruzgotany. Ostatnia scena rozgrywa sie n peronie, gdzie czekaja cala rodzina na pociag.
THE END

ps.moiseul

Dzieki ;))

ps.moiseul

Co ty piszesz za brednie ofermo?
Ona nie straciła rozumu, ale skoro wszyscy byli przeciwko to co miała zrobić.
Poza tym pisz po polsku matole.
Zrobiłeś tyle błędów, że tego nie da się czytać.

ocenił(a) film na 6
Magder

Akurat końcówki nie da się streścić, bo prócz tego co pokazuje kamera stawia ona (koncowka) delikatnie pytanie. No ale w sumie to zależy od widza. Opowiedzieć, to możemy sobie z całą pewnością epizod 'klanu'. Gratuluję pomysłu na pytanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones