PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837065}

Zwarcie

Jolt
5,4 4 339
ocen
5,4 10 1 4339
3,7 6
ocen krytyków
Zwarcie
powrót do forum filmu Zwarcie

I nawet nadaje się do tego typu filmów do tego jak na swój wiek wygląda bardzo dobrze, niestety sam film słabiutki, do tego masa przekleństw które w zamyśle reżysera miały uatrakcyjnić tą miernotę a chyba wyszło na odwrót bo wiadomo jak nie ma ciekawej fabuły ani treści to zostają tanie chwyty ale kto to jeszcze kupuje chyba tylko tępi małolaci a przepraszam nawet niektórzy małolaci lepiej by to zrobili..
Podsumowując do zobaczenia i zapomnienia a w zasadzie nie oglądając też się absolutnie nic nie straci no chyba że jest się fanem Kate to wtedy faktycznie można zobaczyć ale to jest w zasadzie jedyny argument przemawiający za tym filmem...

ocenił(a) film na 8
slobi

Jak dla mnie to taki fajny film z jajem, może kilka przekleństw za dużo, ale przecież ona niby jest ciągle zdenerwowana, a ja gdy jestem tak naprawdę zdenerwowany to ciężko się powstrzymać, no i ogólnie jestem zadowolony, że to nie kolejny film "dla dzieci" pokroju Marvela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones