PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754800}
6,4 121 487
ocen
6,4 10 1 121487
6,9 56
ocen krytyków
Barbie
powrót do forum filmu Barbie

Ten film nie ma żadnej fabuły, albo raczej tylko fabułę, która daje pretekst do odhaczania kolejnych punktów z programu politycznego współczesnej lewicy. Zły patriarchat wykorzystuje kobiety, a mężczyźni spijają soki z ich ciężkiej pracy. Oczywiście robią to tylko dlatego, że są mężczyznami, gdyż oczywiście są przedstawieni jako kompletne debile, których przerasta przejście przez bramkę w lobby budynku. Spodziewałem się jakiegoś filmu przygodowego, a dostałem urojenia feministek na temat funkcjonowania świata. Pierwszy raz wyszedłem z kina w czasie trwania filmu. Daje jedynkę, dałbym 0 gdyby się dało.

ocenił(a) film na 7
Butman111

Już wyjaśniam: poszedłeś na wiec polityczny, a wyświetlili Ci film, dlatego się pogubiłeś.

"dałbym 0 gdyby się dało" - próbuj do skutku, to sprawdzona taktyka w pewnych kręgach :)

Butman111

Dla mnie ten film był po prostu glupi, niedorzeczny, niekonsekwentny, pełen absurdów. Nieśmieszny, bez jakieś ciekawej fabuły. Żałuję wydanej kasy. A główni bohaterowie pasowali do tych ról jak pieść do nosa. Nie podobało mi się.

ocenił(a) film na 10
Butman111

rozważałeś skok z mostu?

ocenił(a) film na 1
ignxxs

Wypowiedź godna empatycznego lewicowca.

Butman111

Nie obejrzałeś całego filmu, a się wypowiadasz. Na początku mężczyźni zostali pokazani w złym świetle, ale wkrótce sam film się zmienia i pokazuje, że bez względu na płeć można być kim się chce i każdy jest równy.

ocenił(a) film na 6
Butman111

Na pociechę "BABILON": https://www.youtube.com/watch?v=r1ueGwJjnbg Ogląda się z prawdziwą przyjemnością :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones