PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656}
6,0 1 991
ocen
6,0 10 1 1991
5,7 3
oceny krytyków
Gloria
powrót do forum filmu Gloria

Przecietny

ocenił(a) film na 8

Sharon Stone zagrala bardzo realistycznie a temat filmu napewno wielu kobieta jest znany.W filmie troche jest za duzo gadania ktore niszczy klimat filmu.

ocenił(a) film na 6
zegan333

Nie do końca się z tobą zgodzę. Według mnie Sharon Stone ogólnie nie zagrała tak źle, ale w kilku scenach, zwłaszcza na początku filmu (dialog z Kevinem) zagrała nienaturalnie- zagrała zbyt ekspresywnie, mimika twarzy pozostawiała dużo do życzenia. Gra Stone mnie nie powaliła. Zgodzę się z tobą, dialogi są zbyt długie i w pewnym momencie film zaczyna nudzić, ale i tak scenariusz jest dużą zaletą tego filmu (na pocz. wydawałoby się, iż najważniejsza będzie dyskietka, potem okazuje się, że temat dyskietki gdzieś po drodze znika- dla bohaterki dziecko jest coraz ważniejsze- to mnie trochę zaskoczyło, ale chyba pozytywnie).

ocenił(a) film na 8
okfilm

przyzwoicie zagrany film , calkiem niezly ,ocena raczej zanizona

ocenił(a) film na 6
Bratis

Nie powiedziałem, że zagrała źle, ale też nie jakoś nadzwyczajnie. Właśnie, po prostu niezły film i nic więcej.

ocenił(a) film na 7
okfilm

Momentami myślałem że Stone będzie miała ochotę wyruchać się z tym chłopcem

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Racja chwilami to była dziwna relacja miedzy nią a tym dzieciakiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones