PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108}

Mamuśka

Stepmom
7,4 19 886
ocen
7,4 10 1 19886
Mamuśka
powrót do forum filmu Mamuśka

Tytuł to "The other woman" in. "Inna kobieta" z 1995, występują tam Jill Eikenberry, Laura Leighton, James Red. Fabuła rzeczywiście przypomina film Mamuśka, też jest kobieta, która została z dziećmi, bo mąż ożenił się (zaręczył) z młodszą kobietą. Matka a także dzieci nie przepadają za nią. Do czasu gdy matka dowiaduje się o śmiertelnej chorobie, która ją dotknęła. Postanawia zadbać o polepszenie stosunków między jej dziećmi a być może przyszłą macochą. Wyruszają razem w podróż, która odmieni ich życie.
Czy ktoś oglądał ten film i może mi powiedzieć czy moje porównanie co do tych filmów jest właściwe?
Z góry dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) film na 8
eMka6

Owszem, fabuła jest podobna, ale ten film różni się od "Innej Kobiety" i to znacznie.
W "Mamuśce" dzieciaki przebywają z wybranką ex męża, ale nigdzie nie wyjeżdżają, w"Innej kobiecie" przebywają z matką i o chorobie wie tylko chora i wybranka ex męża, w "Mamuśce" gdy wybranka przez przypadek dowiaduje się o chorobie to po pewnym czasie wiedzą też o tym dzieci i ex mąż. W innej Kobiecie kobieta musi brać silne dawki morfiny na uśmierzenie bólu ,tutaj bierze tylko chemię, itd. Generalnie, i jeden i drugi film jest smutny, pokazuje jak kruche bywa nasze życie. "Mamuśkę" oglądałem nie dawno ,a na "Inną kobietę" nie mogę nigdzie natrafić... Jednak ciągle liczę na to, że mi się uda go ponownie obejrzeć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones