PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837065}

Zwarcie

Jolt
5,4 4 313
ocen
5,4 10 1 4313
3,7 6
ocen krytyków
Zwarcie
powrót do forum filmu Zwarcie

Co to, kto to

ocenił(a) film na 7

Pomijając fakt, że tematycznie to jest taka Lucy po połowie litra, to gdybym nie doczytał, że widzę Beckinsale, to w życiu bym się nie domyślił.

Geohound

Bez jaj.

ocenił(a) film na 7
Geohound

Moim zdaniem dla chłopa,  który Johansson od Beckinsale nie odróżnia....niema już nadziei XD

ocenił(a) film na 7
ROBERTHUNT

Dla kogoś, kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem podobnie. Przy czym ja piszę o Tobie, a Ty nie wiem o kim.

ocenił(a) film na 7
Geohound

Ktoś,  kto potrafi czytać ze zrozumieniem , domyśliłby się  że to był żart ( nawet całkiem śmieszny jak dla mnie ) Ale widzę że "kij w dupie" , więc Elo..

ocenił(a) film na 7
ROBERTHUNT

Cieszę się, że bawią Cię własne żarty. Ale tylko Ciebie. Tu nie ma ani słowa o Johansson, więc ciężko kogokolwiek nie odróżnić. Kija w dupie mógłbyś mi zarzucić, gdyby to faktycznie był żart i miał sens, a mi by nie siadł, ale tu nie ma żartu.

ocenił(a) film na 7
Geohound

Filmik całkiem dobry - ja się bawiłem nieżle,jednak do "Lucy" bym go nie porównywał,bo to inna konwencja - "Lucy"była nakręcona tak bardziej "na serio",a ten film jest utrzymany w takiej lużnej,komediowej momentami konwencji - a Kaśka jako blondynka wyglądała zjawiskowo - hahahaha.

kleju30

zgadzam się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones