Eva Amurri Martino

Eva Maria Livia Amurri

6,7
928 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Amurri Martino

No od razu widać, że odziedziczyła po mamie pewne atrybuty... (. )( .)
:D

Kubolski

No co Ty gadasz :D! Córka Susan no niesamowicie podobna! Właśnie obejrzałem z nią Życie przed oczami ... film średni lecz ona wypada jak najbardziej przekonywująco:)!

Kubolski

Najfajniejsze cycki w Hollywood :)
To na początek, bo grać też potrafi

Zaphod

o kurcze! a mi kogoś przypominała a nie wiedziałam kogo!

Kubolski

Nie tylko mowa o oczach
To prawda biuścik rewelacja:))))))
Aktorka też świetna;)))

wojteksiwy757

w That's My Boy wyglądają jak dwie krople wody ;)

Kubolski

Napisałbym, a niech mnie... Przed chwilą oglądałem "Na rozstaju uczuć" i strasznie spodobało mi się, jak dobrano te dwie aktorki: tzn. Evę Amurri (jako córka) i Susan Sarandon (jako matka). Ten wytrzesz oczu był dość uderzający :)) no i w ogóle. Ale w życiu bym nie wpadł na to, że one są naprawdę spokrewnione tj. matka-córka! To znaczy nigdy sam - dopiero jak czytałem o niej różne informacje.
A co do wyglądu, to rzeczywiście bardzo ładna aktorka. Tzn. może nie jest jakąś typowo hollywoodzką pięknością, ale ma w sobie coś co przyciąga uwagę (i nie mam tu na myśli tylko dużych ładnych oczu, czy dużych ładnych piersi :P). To coś co nie pozwala nam zapomnieć o niej po obejrzanym filmie i co skłania do zapamiętania jej twarzy i nazwiska. Ciekawe co "z niej wyrośnie" za parę lat...

srick.pl

I tak mamusi do pięt nie dorasta- według mnie :D Susan, to jest laska!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones