Kate Moennig

Katherine Sian Moennig

7,6
1 640 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moennig

Dam sobie rękę odciąć, że 99% kobiet chciałoby ją mieć choć na jedną noc. Niezależnie, czy są bi,hetero, czy też les...
Normalnie nie mogę się na nią napatrzeć...
Nie uważacie jak ja, że z lekka rysy twarzy ma podobne do Amandy Peet?

Giselle123

ja tam nie widzę zbyt dużego podobieństwa ;]
Kate jest jedyna i cudowna !! <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Giselle123

łooo to już straciłaś rękę! laska?!!! patrze z każdej strony i nie dostrzegam żadnej laski . Ewentualnie interesujące rysy twarzy, reszta przeciętna i za chiny nie poszłabym z nią do łóżka.

Giselle123

Nie chciałabys iść z nią do łóżka??!! Albo totalne hetero z Ciebie, albo nie dostrzegasz tego czegoś. Ona jest świetna! Ma specyficzną uradę, moze nie ejst ideałem piękna, ale jest niesamowicie atrakcyjna i pociągajaca. Ja dałabym sobie rękę odciąć, żeby mieć okazję ją przynajmniej poznać :D

marlix3superman

Co wy wymyślacie. Ja jestem stuprocentową lesbijką i bym nie poszła z Shane do łóżka. Jakaś taka za chuda, niekobieca. Ale osobowość ma. Napić się bym z nią poszła. :D

Giselle123

zgadzam się, ma w sobie taki magnetyzm, nie mówię tylko o jej roli w L word, ale widać to nawet w wywiadach, po prostu obłęd. I tak, z miłą chęcią poszłabym z nią do łóżka ;)

Giselle123

Ja ją uwielbiam, jest cudowna, piękna !

Giselle123

no jasne, na milion procent :) Kate jest mega kobietą, bardzo pociągającą!

jo_asia

Dokładnie... zgadzam sie z powyższymi wpisami... nie odmówiłabym gdybym miała okazje .. xD

Giselle123

Zdecydowanie ma to coś...na pewno bym nie odmówiła...a gdy oglądam ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=zulcA2SuCvI&feature=related to nie ukrywam że chciałabym być na miejscu Carmen:*...

Giselle123

Jestem hetero, a z łóżka bym Jej nie wyrzuciła :)

użytkownik usunięty
Giselle123

zgadzam się z tobą całkowicie Giselle123 :) ma w sobie to coś co magnetycznie przyciąga <3

Giselle123

jest fantastyczna ! :)
i pragnę dodać, że ja bym poszła z nią do łóżka na więcej niż jedną noc ...:)

alex_aj

Jeśli jest jak Shane, to raczej na więcej niż jedną noc nie masz co liczyć ;]

Giselle123

To już powinnaś nie mieć ręki!

Giselle123

Cóż. TAK <333333

VinnySwapper

prawda, prawda... :D

kinga_mortas

Nie, nie, nie. Przez całe ''The L word'' zastanawiałam się co oni wszyscy w niej widzą. Nie mogłam tego pojąć. Ale po komentarzach widzę, że jestem jakaś dziwna. Już szybciej do łóżka bym poszła z Jenny (Mia Kirshner) w serialu według mnie była najładniejsza z tych głównych bohaterek.

lilija

mmm... Mia! z nią to bym poszła, ale co do Shane - musiałabym się poważnie zastanowić. chyba wizualnie za bardzo przypomina mnie samą.

SatineNic

A ja uważam, że seksapil Kate/Shane raczej wypływał z jej charakteru, Mia i może jest ładna, ale jej Jenny była po prostu... za każdym razem jak ją widziałam (tej jej chore knowania) chciałam ją udusić gołymi rękoma.

Giselle123

zgadzam się z Tobą, ona jest niezwykle pociągająca, ma to coś co sprawia że człowiekowi małe grzeszki chodzą po głowie;P
Jenny, fakt jest prześliczna, ale nie ma tego czegoś co ma Shane/Kate.

Giselle123

powiem inaczej ;] Chciałabym być taka jak ona przynajmniej na jedną noc ;]

A jeśli chodzi o Jenny to była psychiczna :P Takich jak ona w łóżku mieć nie chcę :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gossipgirlx3

To ja należę do tego 1% Po Waszych komentarzach wynika, że w takim razie jestem nienormalna :D

Giselle123

Ona jest najlepsza !! Nie wiem co tak kobieta ma takiego w sobie, ale ja wymiękam ..
btw. polscy fani na facebooku http://www.facebook.com/pages/Polscy-Fani-Katherine-Moennig/378009792217660?ref= tn_tnmn zapraszam :)

niiereformowalna

zgadzam się w 100 procentach, nie chodzi tu tylko o wygląd, choć szczerze przyznaję, że jest zdecydowanie piękną kobietą, ale, nie wiem, może się mylę, jednak Kate sprawia wrażenie przyzwoitej i dobrej osoby... jest w niej coś (nie chodzi o seks itp.), co powoduje, że zwróciłam na nią uwagę i chyba moje zainteresowanie jej osobą szybko nie zniknie ;P pozdrawiam

Giselle123

Oj musiałabym wypić z 3 piwa żeby ulec ;D Ale jeśli chodzi o Mię lub Karinę Lombard to nie wypuściłabym z sypialni przez tydzień!!! ;)

Giselle123

ja tez naleze do 1%. moja dziewczyna bije ja pod kazdym wzgledem.

ner

No to masz szczęście, bo byśmy sobie porozmawiały :P

Giselle123

Też należę do tego 1% w takim razie, za nic nie zamieniłabym jej ze swoją dziewczyną.
I nie rozumiem tego zachwycania się nad nią kompletnie.

Giselle123

Zgadzam się z Tobą w 100% chociaż nie jestem les to i tak na nie pogardziłabym nią...:D

użytkownik usunięty
Giselle123

True ^^

Zgadzam się jak cholera!

Giselle123

Ojj, ja bym poszła! Dałabym się uwieść Kate/Shane w 3 sekundy :D

Giselle123

ja takie pytanie do ogółu czy oglądała któraś z was rolę les-Kate w serialu lub filmie ???

anita_6_filmweb

gdybyśmy nie oglądały to chyba by nas na tym forum nie było...

zgadnij_kto

chodziło mi o podanie tytułu jakiegoś filmu, serialu jeśli np. Ty oglądałaś

anita_6_filmweb

"The L Word"

Teraz gra w nowym serialu "Ray Donovan"

zgadnij_kto

to znam, myślałam, że może coś jeszcze jest ale oke. dzięki :)

anita_6_filmweb

Widziałam z nią tylko The L Word i kilka odcinków Three Rivers.

Donovana jeszcze nie, ale podobno bardzo dobry serial...

zgadnij_kto

aaa zapomniałam o Young Americans :) daaaawno temu...

zgadnij_kto

o widzisz :P ja oglądałam pilota Donovana i szczerze nie bardzo wiem o co chodzi :D ale może szarpnę się na parę odcinków żeby się wdrążyć ;)

Giselle123

Jasne, że chciałabym :D Swoją drogą mi z wyglądu przypommina Joan Jett.

ustinja

Zgadzam się z Tobą. Katherine jest podobna do Joan. I z tego powodu ubóstwiam obie niewiasty :)

Giselle123

Jest cudowna c:
I bardzo brakuje mi L Word . Shane ♥

neuutralna

dokonuję wpisu bo może przyczynię się do ratowania kilku rąk :) dziewczyny nie dawajcie sobie ucinać kończyn!
Katherine jest oczywiście wspaniałą kobietą i aktorką osobiście myślę jednak że najlepsza byłaby na imprezkę piwko by wchodziło i zabawa byłaby przednia.. może i do przytulania no nie wiem...
-świetnie gra w Ray Donowan
myślę że zasługuje na pierwszoplanową rolę żeby ją więcej ludzi zobaczyło i dostrzegło a nie ciągle te same twarze w stylu "DiCaprio"

Giselle123

męskie laski sa w gustach lezbijiek gdyż są gejami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones