Kit Harington

Christopher Catesby Harington

8,2
24 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kit Harington

Uwaga do płci męskiej : nie czytajcie bo jeszcze wam sie mózg zlasuje .

A teraz , jak w temacie .
-atletyczna budowa ciała
-zgrabny tyłeczek
-wspaniałe umięśnienie (nie kulturystyczne , nie małe , w sam raz)
-pięknie wykrojone , pełne usta
-ciepłe , brązowe oczy
-spojrzenie w którym można utonąć , w którym jest jednocześnie , siła , delikatność i jakiś dziwny smutek
-ciemne loczki , które dodają jego obliczu ciepła (wiem że wcześniej wypowiadałam się o nich negatywnie , ale w końcu w prostych też wygląda cudownie)

Hmmm , czy coś pominęłam ? A tak , jeszcze wspaniały , ciepły głos którego mogłabym słuchać caaaały dzień .

Podsumowując , mogłabym zabić za randkę z nim . Nooo i może jeszcze za to , żeby mówił po polsku chociaż tak dobrze , jak dżoana krupa

NIE JEST ZLE

użytkownik usunięty
Die_by_the_Sword

No źle nie jest, ale dobrze też nie.
Łączę się w bólu, zresztą jako 187/186. Między 185 a 190 cm jest taki gówniany wzrost, że już facet nie niski, ale jeszcze nie wysoki.

no większość ludzi jak mijam to niżsi są xd ogólnie od 185 to już ludzie rzucają się w oczy wielkoludy , a ci 180 to nie specjalnie xd ps w butach mam te 190cm .. xd

Enterraz

Mnie jakoś mózgu nie zlasowało kobiecino :p

dj_carlos

..poza tym w tym gościu nie ma nic tak nadzwyczajnego co inni "przystojniacy"by nie mieli..a właśnie zauwazylem gdzies w komentarzu ze napisałaś ze zawiodlas się trochę juz na nim

użytkownik usunięty
Enterraz

W okularach wygląda hot! W Pompejach biegał w sukience i też był hot!

Enterraz

Popieram, a jestem facetem. Pukałbym jak komornik do drzwi.

Enterraz

Ładny facet, ale niski.

Enterraz

Odcinek finałowy 7 sezonu...teraz już dostrzegłam te wszystkie wymienione walory przez Enterraz :D
Tyłeczek obłędny. Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam resztę fanek. :)

agatha103

Dokładnie tak!:D

Mims

Wyjdę na zazdrośnika ale oceniacie czyjąś urodę patrząc na obraz nagrany kamerą, po ciemnych filtrach, poprawkach, charakteryzacji i nagrany w specjalnych kadrach. Tu macie jego "zwykłe" zdjęcie. Wygląda trochę gorzej niż w serialu.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/10/04/16/39155DC600000578-0-image-m-9_147559 3259433.jpg

I mam takie wrażenie, że on robi taką samą minę jak Depp, wiecznie "smutny"/pseudo uwodzicielski.

aplauz

Still hot, niestety :)

Enterraz

Tak, on ma dokładnie to wszystko co napisałaś:-) Jest śliczny, piękny :-) Kocham Jona Snowa:-) Mądry, dobry, męski, a te jego oczy - smutne, melancholijne, tajemnicze, pełne obietnic, spokojne i jednocześnie mroczne. Ech!

Enterraz

Super dupeczka macałbym i nie tylko

Enterraz

temat z serii . "cala prawda o kobietach" , nie wspomnialas nic o jego osobowości, inteligencji .... coż kazda kobieta powinna wygladac jak Daenerys : piekna dziewczeca buzia, krztaltny tyleczek , piekne piersi idealne sutki... a glos... moglbym go sluchac w kazdej pozycji:)

Enterraz

Kit Harington i Rose Leslie pobrali się w zeszłym miesiącu, wspólna praca zaowocowała :-)

użytkownik usunięty
Enterraz

Hahaha ale się uśmiałem. Kobiety to jednak proste stworzenia, które lubią uchodzić za bardziej skomplikowane od mężczyzn...a w rzeczywistości są proste jak konstrukcja cepa.

Enterraz

No wymagania masz spore... a co ty masz mu do zaoferowania? :D
Gościu jest takim cudownym ideałem, a ty jeszcze wymagasz od niego żeby się języków dla ciebie nauczył? :D

Enterraz

no i kwintesencja kobiecosci....
tyle w temacie

Enterraz

Kit jest po prostu idealny pod każdym względem.
Mam nadzieję, że jako aktor rozwinie się jeszcze bardziej. Trzymam za to kciuki.

Enterraz

I metr siedemdziesiąt w kapeluszu.
To już lepiej umów się z Dinklagem, skoro gustujesz w krasnalach.

Enterraz

Zrimmowałabyś ten zgrabny tyłeczek?

Enterraz

szkoda tylko, że 173cm

Enterraz

Tak nam sie zlasuje jak wam na widok Emilli Clarke

Enterraz

Zapomniałaś dodać, że jest niski xd

Enterraz

Mózg to raczej tobie się wypalił skoro wypisujesz takie rzeczy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones