Susan Sarandon

Susan Abigail Tomalin

8,1
22 449 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Susan Sarandon
Anaissa

Annie Savoy "Byki z Durham" :) kocham ją w tej roli

Anaissa

Przede wszystkim : "Przed Egzekucją", "Thelma and Louise", "Olej Lorenza" ! Wybitne role!
Później świetna w "Mamuśka", "Małe kobietki","Byki z Durham", "Czarownice z Eastwick", "Rocky Horror Picture Show".

Nie widziałem jeszcze jej wszystkich filmów więc w razie czegoś będę dopisywał :>

Robertul

jak wyżej :)

KLAUDIA92

Powiedziała co wiedziała :P:P

Anaissa

z tych które widziałem: Zagadka nieśmiertelności, Thelma i Louise, Rocky Horror Picture Show, Olej Lorenza, Czarownice z Eastwick :)

Kriss_11

Byki z Durham, Biały pałac, Czarownice z Eastwick, Olej Lorenza, Thelma i Louise, Mamuśka, I będę żyć, Przed egzekucją, Mila księżycowego światła, Rocky Horror Picture Show. Ogólnie moim zdaniem jest rewelacyjna w każdym filmie ;*

Anaissa

Przede wszystkim Przed Egzekucją i Olej Lorenza, patrzyłam na nią jak zaklęta, ale w zasadzie w dużej większości filmów, w których ją widziałam, była fenomenalna, bo to na prawdę wielka aktorka i za mało doceniona, moim zdaniem.

FanHelenyBonhamCarter

Też zgadzam się z tym że jest Ona nie doceniona.

wikikor2

Po pierwsze: tak mało nagród w ciągu ponad 40 lat pracy? To jest kpina.

FanHelenyBonhamCarter

No szkoda,że nie dostała więcej nagród, ale w sumie to nie przejmuję się tymi rankingami itd... Ważne, że ja ją kocham <3

wikikor2

Mnie rankingi jakoś też za bardzo nie obchodzą, bo to co ludzie powiedzą to już jest ich problem, nie mój, ale byłabym bardziej usatysfakcjonowana, gdyby jedna z moich największych inspiracji dostawała to na co zasługuje, ale trudno, dobrze, że ma Oscara, bo gdyby nie miała to już w ogóle straciłabym wiarę w ludzkość :)

Anaissa

A ja mam niesamowitą słabość do "Zagadki nieśmiertelności"! Nieco mniejszą do filmów, tj.: "Thelma i Louise" oraz "Biały pałac".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones