Susan Sarandon

Susan Abigail Tomalin

8,1
22 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Susan Sarandon

jak można byc sexy po 50tce i ......dalej...ta kobieta niezmiennie od czasu white palace rozgrzewa mnie jak na nią patrzę:))

użytkownik usunięty
r_kaczor

Rzeczywiście coś w niej jest co przykuwa wzrok. Nie wiem dlaczego, ale też jak ją oglądam to aż przyjemnie mi się robi:-)

r_kaczor

Dopiero czytając ten temat zwróciłam uwagę na jej wiek.. Jest nieprzemijająco piękną i zmysłową kobietą.
Ona i Jessica Lange należą do najpiękniejszych aktorek swojej generacji.

madz20

Po 60stce chciałeś powiedzieć. To prawda, jest z niej świetna laska, tak samo się trzyma jak Sigourney Weaver i Meryl Streep.

Binula

Oj Streep się sporo w latach posunęła i od jakiegoś czasu mocno przybiera na wadze, moim zdaniem wygląda na swój wiek czego nie można powiedzieć o jej koleżankach - Lange, Sarandon i Weaver...

madz20

Wszystkie posunęły się w latach, tego nie da się ukryć. Nie zauważyłam, aby Meryl przybierała mocno na wadze, na Oscarach wyglądała rewelacyjnie. Chciałabym tak wyglądać w jej wieku.

Binula

Oj przytyła Meryl - ostatni raz w "Mamma Mia" była naprawdę smukła, ale z wiekiem metabolizm zwalnia i ciężko o idealną linię.
Kto by nie chciał wyglądać jak te panie? :) Nie zapominajmy jednak, że one pracują kilkanaście tygodni w roku a resztę czasu odpoczywają...

użytkownik usunięty
madz20

Dla mnie jeszcze Diane Lane, chociaż nieco młodsza. Ale 50 już prawie ma.

Albo Fanny Ardant - 65 lat na karku a wygląda nieprzeciętnie pięknie i seksownie...

r_kaczor

Tak, to prawda, Susan jest niesamowicie piękna. Ma "to coś", a nawet bardzo dużo "tego czegoś", no i długo po 60, a wygląda rewelacyjnie, piękna twarz i świetna figura. I tyle wdzięku i kobiecości... chciałabym być chociaż w ćwierci tak fantastyczna.

szarlatan_jamayka

mysle ze jestes ;)))

r_kaczor

Czemu tak uważasz?

szarlatan_jamayka

> Ma "to coś", a nawet bardzo dużo "tego czegoś"...

Seksapilu? :)

r_kaczor

Fakt. Jakby ktoś jej włączył "pauzę" ;) Piękna i ma w sobie to "coś".

vanilla_sky85

Długo na pauzie nie pojedzie, kiedyś samo przeskoczy na play. Abstrahując od tego to ją uwielbiam.

r_kaczor

Ona ma 69 lat a wygląda na bardzo ładną pięćdziesiątkę.

Assurbanipall

Poprawka, w październiku skończy 67 :)

r_kaczor

Zgadzam się. Obejrzałam wczoraj "Wielkie wesele" i byłam pod wrażeniem jej urody, niebawem 70 na karku, a wygląda atrakcyjniej niż niejedna 40 :)

użytkownik usunięty
lotte_fw

Typ kobiety która potrafi utrzymać świeżość w sypialni nawet będąc po 60 :)) Wiele naszych kobiet powinno brać z niej przykład, a nie leczyć kompleksy w czekoladzie.

Kwestia pieniędzy i dobrych genów.

r_kaczor

zgadzam się. to kobieta z klasą.

r_kaczor

zgadzam się, jest niesamowita!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones