Talia Shire

Talia Rose Coppola

7,8
10 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Talia Shire

dobże zagrała w OJCU CHRZESTNYM ale nie zabardzo jej lubie

Cadaver

Obejrzyj inne filmy to zmienisz zdanie

ps polecam rcky'ego

MadzioR_3

Właśnie Talia jest super i jest aż zanadto specjalna

Misiu_9

Zgadzam się z misiem ona jest AZ za specjalna

MadzioR_3

No widze że nie jestem tu jedyny


pozdro :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sidewinder

Mówisz tak bo nie oglądałeś Rocky'ego obejrzyj polecam

Violet_3

Nareszcie ktoś mówi sensownie obejrzyj inne filmy

pozdr

Misiu_9

no właśnie jest utalentowana i dobże zagrała w Ojcu i innyh filmach

lanusia

oglądałem Rocke'go i Sylvester Stalon dobże zagrał ale Taila beznadziejnie a wy pewnie lubicie ją bo oglądaliście tylko te dwa filmy a ja jescze kilka i nawet w niektórych dobże zagrała.

Cadaver

Wcale nie zagrała beznadziejnie bo wtedy nie dostałaby nominacji do Oscara i Złotego Globu. Chcesz zobaczyć naprawde beznadziejną gre aktorską obejrzyj sobie Paris Hilton w House of Wax

Sidewinder

właśnie Paris dobże zagarała jeśli chcesz zobaczyć na maxa gre badziewiastą i no coments to obejrzyj sobie DUCH całą trylogie i beznadziejne aktorstwo Heatcher O'Rork

Cadaver

Ciekawe c....jak ty byś zagrał

Cadaver

naucz sie dziecko pisać słowo "dobrze", a nie komentujesz. Talia Shire to bardzo utalentowana aktorka.

Yokichi

i naucz się pisać nazwiska (nie o'rork tylko o'rourke) (nie porównuj heather z paris bo to nie heather pokazaywała cycki na prawo i na lewo

Sidewinder

wiecz Tatu Rulezz zamknij się !

Cadaver

1991: Rocky 5 (nominacja) Złota Malina najgorsza aktorka
1986: Rocky 4 (nominacja) Złota Malina najgorsza aktorka drugoplanowa
1981: Windows (nominacja) Złota Malina najgorsza aktorka
taaa super aktorka a szczegolnie w rockym

Cadaver

Tak w takim razie zobacz sobie ile złotych malin ma np. Sharon Stone albo Linda Blair które masz w ulubionych po 6 chyba. A to wcale nie oznacza że są złymi aktorkami. Zresztą maliny według mnie nie są wyznacznikiem talentu. Talia ma jeszcze 2 nominacje do Oscara i występy w kilku klasycznych filmach więc nie gadaj że jest gorsza od Paris która już po debiucie kinowym dostała Maline (jej to akurat nic nie uratuje)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones