PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015127}

Bloodhounds

Sa-nyang-gae-deul
7,6 1 529
ocen
7,6 10 1 1529
Bloodhounds
powrót do forum serialu Bloodhounds

W zwiastunie widzę gostków w maseczkach. Czy faktycznie występują w serialu w tym czymś na twarzy? Proszę o odpowiedź gdyż nie chcę nawet próbować go oglądać jeśli w tym czymś tam łażą. Dziękuję za info.

ocenił(a) serial na 5
dario1973

Lol. To Azja, tam jak człowiek jest chory albo chce ukryć twarz zakłada maseczkę, mieli tak na długo przed covidem.

Sol89

Tyle to ja wiem, ale wiem też że akurat w filmach i serialach (przynajmniej koreańskich) nigdzie wcześniej nie widziałem takiego epatowania namordnikami. Dlatego pytam. Po prostu nie chcę już na to patrzeć bo głupoty nie znoszę. Wystarczy że jeszcze nawet teraz w sierpniu 2023 widzę co jakiś czas w Polsce matołów chodzących na zewnątrz w maskach.

dario1973

To jest film osadzony w czasie pandemii, więc trudno żeby nie nosili. Akurat tutaj dodaje to klimatu, bo chłopaki w maskach fajnie wyglądają. Co do namordnikow...załóż szalik na twarz i spluń na ziemię...jak ci się uda, stawiam do rąk whisky. Wszystko, czym przykrywasz usta stanowi dodatkową barierę dla bakterii które roznosisz. Niestety, dla niektórych prosta logiką jest jak widac zbyt skomplikowana.

dario1973

Ja zrezygnowałem z oglądania w trakcie pierwszego odcinka. Epatowanie szmatami na mordach było nieznośne. Po scenie rodem z zaściankowych covidowych czasów, gdzie kierowca busa nie chce przewieźć człowieka bez maski na twarzy przelała czarę goryczy i wyłączyłem do gówno.

ocenił(a) serial na 6
dario1973

XD Biedni chorzy ludzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones