PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98003}

Brygada Acapulco

Acapulco H.E.A.T.
6,4 1 542
oceny
6,4 10 1 1542
Brygada Acapulco
powrót do forum serialu Brygada Acapulco

skąpo odziane panienki, kolorowe drinki, szybkie fury, bad boye i gorący klimat acapulco.
oglądając ten serial w latach 90, myslałem,ze Ci ludzie żyja w innym swiecie no i w sumie zyli, ja tez żyłem, w 3 świecie, brudzie, syfie, korupcji i policji w polonezach.
ale gdy przychodziła pora emisji brygady acapulco mozna było sie chociaz na chwile od tego bagna polskiego oderwac

ocenił(a) serial na 8
BlackShit

A ruda rwie zmysły do dzisiaj.

ocenił(a) serial na 8
BlackShit

dokładnie chyba nie ma osoby która by się nie jarała tym serialem, zresztą nie tylko tym, ale takze kilkoma innymi z tamtych lat

BlackShit

Każdy w Polsce jarał się tym serialem i podobnymi - a jeśli ktoś mieszkał i wychowywał się tak, jak ja - na wsi, to już całkiem odlot. Z książkami było podobnie, wychowałem się na Niziurskim, Szklarskim, Przymanowskim, Broniewskiej (tak, tak, czytałem te ścierwa) i gdy dostałem do rąk "Saharę" Cusslera - to był odlot, całkowicie nowy, cudowny świat...

Wiele z takich seriali (w tym "Brygada Acapulco" właśnie) zostało skasowanych ze względu na niską popularność, amerykańska widownia była do takich rzeczy przyzwyczajona, dla nich nie był to żaden "nowy, lepszy świat", tylko normalna rzecz w zasięgu ręki. Dopiero gdy seriale sprzedano do krajów Europejskich, szczególnie tych wówczas biedniejszych, zaskoczyły ogromem popularności.
Sezon 2 "Brygady" nakręcono właśnie ze względu na tę zaskakującą popularność w Europie Wschodniej i w pierwszej kolejności wysłano właśnie tam, Amerykanie musieli trochę poczekać.

Vesslan

Mam identyczne odczucia. A co do Cusslera to samo miałem haha. Potem przeczytałem wszystko wydane po Polsku. Teraz przygody syna Dirka już mnie tak nie wciągają. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones