PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 837
ocen
8,0 10 1 17837
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

Ninawidze tego aktora. Jest tak obleśny, tutaj to już w ogóle. Nie wiem co ludzie w nim widzą?

marsta1217

myślę że ludziom chodzi o umiejętności aktorskie

ble89

Żaden z niego aktor. A ostatnie role dzięki córce, nomen aktorce też miernej. Gdyby nie Pitt mało kto by się nią interesował.

marsta1217

Żaden aktor? Paręnaście nagród, parędziesiąt nominacji? A Angelina Jolie jest co najmniej zjawiskowa. Idź lepiej obejrzeć sobie Na Wspólnej.

ocenił(a) serial na 9
ravv90

Co do Urody Jolie to polemizował bym czy jest taka piękna

ocenił(a) serial na 10
marsta1217

Obleśny? Może i tak ale co to ma do jego umiejętności aktorskich? Nie mówiąc ,że tutaj taki właśnie ma być - "obleśny", nie budzący szczególnej sympatii złodziej i dziwkarz. Przynajmniej w pierwszych sezonach. A jeśli chodzi o jego grę aktorską to jest tutaj na naprawdę dobrym poziomie.

marsta1217

Twoja wypowiedź świadczy o tym, że jesteś jeszcze dzieckiem.

marsta1217

zajebisty gość, nie wiem o co ci chodzi i świetny aktor

marsta1217

Jest zajebiscie zabawny w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
marsta1217

To jest wielki aktor stworzony do takich 'obleśnych' ról właśnie. Jeśli ty w każdym aktorze sukasz urody Leonarda Albo Jareda to świadczy o twojej niedojrzałości jak powiedzieli przedmówcy. Mam wrażenie że czytam wgl wypowiedzi niepełnoletniej osoby.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones