PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037699}
4,7 2 933
oceny
4,7 10 1 2933
Sprawa Iwony Wieczorek
powrót do forum serialu Sprawa Iwony Wieczorek

Natalia Grzybowska

ocenił(a) serial na 6

"dziennikarka" Natalia Grzybowska - wstyd, niedobrze mi się robi już przy pierwszym odcinku kiedy pozostałe osoby wypowiadają się z pełną powagą, której wymaga sytuacja, a ta pożal się boże dziennikarka opowiada o zaginięciu Iwony z głupkowatym uśmiechem na twarzy jakby opowiadała o czymś zabawnym.

ocenił(a) serial na 6
xxx321

Dokładnie na to samo zwróciłam uwagę. Po obejrzeniu serialu zerknęłam na Twittera tej pani i opisuje poszukiwanie Iwony jako "telenowelę". Mało profesjonalne...

xxx321

Tez mnie bardzo irytowała, ale głównie przez podwórkowy język, wtrącenia z angielskiego, bardzo prosty, zeby nie powiedzieć prostacki sposób wypowiedzi. Az dziw bierze, że to dziennikarka. Wypada nieprofesjonalnie, do tego miny i uśmieszki, jakby cała sprawa ją bawiła.

Gorzka_M

Zero profesjonalizmu. Ten język, aż razi. Nie wiem, kto ją zatrudnił, ale musi być też nieźle ograniczony umysłowo jak ta pseudo dziennikarka.
I ten uśmiech...

xxx321

Taak! Właśnie oglądam serial i jestem w szoku. Jak usłyszałam słowo creepy to myślałam ze nie przebrnę przez kolejna wypowiedz

Nataliszys

Po kolejnym „mega” zrobiło mi się niedobrze… czy to dziennikarka z gazetki promocyjnej dyskontu?

ocenił(a) serial na 1
xxx321

Zgadzam się w 100%! Specjalnie weszłam na forum zobaczyć czy ktoś ma podobne odczucia jak ja.

ocenił(a) serial na 6
wild_wolf

Najgorsze było jej nieprzygotowanie odnośnie do szczegółów sprawy, jak nie pamiętała to mogła sprawdzić przed nagraniem, tymczasem kilka razy użyła słowa „chyba” i co najmniej raz „zdaje się”. Ta pani zasługuje na ksywę Natalia „Chyba” Grzybowska.

ocenił(a) serial na 1
ocenił(a) serial na 5
xxx321

Jestem w połowie pierwszego odcinka, a już musiałam wejść na forum i sprawdzić czy może jestem przewrażliwiona... Język na poziomie dresów spod bloku, żenada. Zero wiedzy i zero profesjonalizmu. Pozostałe osoby wypowiadają się wyważenie, poprawnie, z powagą, a ta, która powinna swoim warsztatem dziennikarskim wybijać się ponad średnią szura po dnie. Dramat.

xxx321

Dokladnie, dramat. DRAMAT. Aż się słabo robi słuchając.

ocenił(a) serial na 4
xxx321

takie samo odniosłam wrażenie... porażka....

ocenił(a) serial na 7
xxx321

Tak ! Te jej ,,łaziłam " drażni moje uszy ... Nie wierzę, że ,,dziennikarka" może się w ten sposób publicznie wypowiadać. Rozmawia jak z koleżanką ...

anuska747

Też mi działała na nerwy tym 'łażeniem' z głupawym uśmiechem. Mój tata jest emerytowanym dziennikarzem i nigdy nam nie pozwalał tak kaleczyć mowy ojczystej ❤️

ocenił(a) serial na 3
xxx321

Wypowiedzi tej pani mocno wpłynęły na niski poziom tego "dokumentu"...

ocenił(a) serial na 2
xxx321

Dokument na niskim poziomie. "Dziennikarki" ze słownictwem typu "dzielnia", "cośtam ją zeźliło", "chyba poszła, z tego co pamiętam"- to jak one się wogóle przygotowały do tego reportażu. Żenujący poziom dziennikarstwa.

Stokrotka5300

Jestem zdumiona, że ktoś taki może tytułować się mianem dziennikarza. Przecież to jest analfabetyzm wtórny.

ocenił(a) serial na 8
xxx321

tez mnie ta baba denerwowala. moze jak przeczyta komentarze na swoj temat to przemysli swoje zachowanie i nastepnym razem nie zrobi z siebie glupola ..

xxx321

To może być casus Przemysława Babiarza.

ocenił(a) serial na 3
xxx321

Też mnie to bardzo denerwowało, porażka.

ocenił(a) serial na 3
xxx321

Dokladnie! Kogo oni zaangażowali do tej produkcji? Myślę, że każdy, kto interesuje się true crime w Polsce ma większą wiedzę na temat tej sprawy, niż wspomniana dziennikarka . Poziom jej wypowiedzi jest żałosny!

ocenił(a) serial na 2
marlakjohn

Uf, jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takie odczucia. W pierwszej chwili myślałam, że to jakaś koleżanka Iwony, ciągle tylko „chyba”,„jakby” nie da się jej słuchać. Dziwie się, że taką amatorszczyznę wzięli do dokumentu.

xxx321

Właśnie po to weszłam w internet by zobaczyć kim jest ta "śmieszka". Poziom żenady poza skalą.

ocenił(a) serial na 4
xxx321

Taki mamy poziom dziennikarstwa w Polsce. Rynsztok wypełniony przypadkowymi, kompletnie nieprzygotowanym ludźmi, charakteryzujacymi się jedynie brakami w edukacji elementarnej i parciem na szkło, tudzież jaraniem się nieszczęściami. Menelskie słownictwo, głupkowate uśmieszki, to dysonans w kontekście podpisu „dziennikarka”.

ocenił(a) serial na 3
xxx321

W ogóle po cholerę oni wzięli te dziennikareczki od 7 boleści,ktore informacje miały takie same jak my oglądający ten seria.To co one opowiadały,to już każdy widz wiedział z internetu.I te opowieści o Sopocie i imprezowaniu w tym mieście ludzi,jakby nikt o tym nie wiedział.Co oni chcieli Sopot zareklamować ?.Liczyłem że oprócz matki ofiary przede wszystkim będą wypowiadali się przyjaciele, znajomi dziewczyny co naprawdę tego wieczoru byli tam z nią na imprezie.A oni dopiero pod koniec pokazali tę jej przyjaciółkę,powiedziała kilka słów i koniec.No i jeszcze ten cały Rutek,który ok ujawnił nagrania kilka ujęć z kamer.Ale najwięcej to się wypromował i zrobił z siebie wielką gwiazdę .Jakby Iwonę odnalazł i rozszyfrował całą sprawę zaginięcia.Ogólnie serial nawet nie zachęca do oglądania kolejnych odcinków.To już Fajbusiewicz jest o 100 razy ciekawszy.

xxx321

Właśnie oglądam i mam dokładnie te same odczucia. I to jest dziennikarka? Sposób wypowiedzi, głupkowaty uśmieszek, wręcz wyższość. Skąd oni ją wzięli?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones