The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 3
odcinek The Last of Us (2023)

Do ostatnich dni

Long, Long Time 1h 15m
6,8 11 119
ocen
6,8 10 1 11119
The Last of Us
powrót do forum s1e3

Zdaje mi się czy zombie, który wszedł w pułapkę między drzewami i otrzymał soczysty strzał ze strzelby w głowę to Kunnal Nayyar czyli Rajesh "Raj" z Teorii Wielkiego Podrywu? Ciekaw jestem waszej opinii czy mój typ jest dobry.

Przy okazji możemy wykorzystać ten temat do zabawy w rozszyfrowywanie jacy aktorzy wcielili się w rolę zombie w The Last of Us. :)

Zoh1n

Byłoby zabawnie, ale ktoś kto zarobił już kasy w milionach nie zagra raczej takiego mocno anonimowego epizodu.

Ubik777

To jest aktor jednej roli i nie ma zbyt wielkiego dorobku artystycznego aby mógł grać superbohaterów albo główne role. Poza tym, pieniądze, pieniędzmi, ale jeśli jakiś aktor lubi konwencję filmów o zombie, może też mieć marzenie aby w swoim życiu wcielić się w jednego z nich za odpowiednie do swojej sławy/talentu pieniądze albo nawet pro bono aby tylko zrealizować marzenie.
Jak dla mnie to jest twarz
dokładnie tego aktora i potrzebuje argumentów przeciw aby ewentualnie przemyśleć swoje sokole oko.

Zoh1n

To już jest - nawiasem mówiąc - mocno teoretyczna teoria, taka w stylu filmwebowym. Przyjrzałem się "Rajowi" na stop klatce i oczywiście jest podobieństwo ;) ale uważam, że to nie jest on. Niemniej oko masz sokole, ja tego nie zauważyłem przed zapoznaniem się z Twoją sugestią;)

Zoh1n

Dokładnie to samo pomyślałam o tym zombie; kurde wygląda jak Rajesh xD

Zoh1n

Niee, to Marcus Aurelio. Były zawodnik MMA :D

East0093

No właśnie, też doczytałem bo mnie to męczyło;) https://www.sportskeeda.com/mma/news-veteran-mma-knockout-artist-marcus-aurelio- makes-appearance-hbo-s-the-last-us

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones