PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4933}
5,5 1 087
ocen
5,5 10 1 1087
Śmiertelna pułapka
powrót do forum filmu Śmiertelna pułapka

Taka obsada, a film niezbyt przyjazny dla oka. Aż żal pomyśleć, że Michael Biehn, Nicolas Cage, Charlie Sheen, James Coburn i Peter Fonda, a także kilku innych dość znanych w rolach drugoplanowych, nie dali rady beztalenciu Chrisa Coppoli. Cage jest usprawiedliwiony, że w tym zagrał, wiedział też w co się pakował, ale pozostałych mi szkoda. Film się zapowiadał bardzo dobrze, ale realizacja jest tragiczna. No niestety, a mógł wyjść bardzo pamiętny projekt.

ocenił(a) film na 9
Cross

scenariusz był spoko ale nie wyszło to specjalnie.. ale warto dla samej obsady.. jest to także jeden z nielicznych filmów w których Cage jeszcze coś gra.. warto także zobaczyć żeby znaleźć odpowiedź na pytanie gdzie się podziewał Biehn kiedy nie był już potrzebny w alienie i terminatorze.. :D

ocenił(a) film na 9
michostr86

a dla nicka oscar w kategorii najbardziej przerysowana postac wszechczasow... :D

ocenił(a) film na 6
michostr86

Bez kitu Cage był genialny ;-)

Falkor_2

Film perełka. Odświeżyłem sobie właśnie i bardzo mi się podobał. Biehn, Cage i Sheen... co za skład. Momentami dziwny... klaustrofobiczne lokacje, ciągle te same, ale dało radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones